Podczas spływu Dunajcem 18 czerwca uczniowie klasy 3b podziwiali piękne krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego, wysokie skały oraz malowniczy przełom rzeki Dunajec.
Flisacy opowiadali ciekawe historie związane z regionem, jego kulturą i przyrodą.
W czasie wycieczki dopisywała dobra pogoda, dzięki czemu wszyscy mogli w pełni cieszyć się urokami otaczającej natury. Widzieli wiele gatunków roślin i ptaków oraz poznali znaczenie ochrony środowiska naturalnego.
Po zakończeniu spływu udali się na krótki spacer i pyszny poczęstunek do schroniska Orlica w Szczawnicy. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z wyjazdu i wrócili do domu z miłymi wspomnieniami.
Wycieczka była bardzo udana. Pozwoliła poszerzyć wiedzę o Pieninach, zintegrować klasę oraz spędzić czas aktywnie, na świeżym powietrzu.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie atrakcji!
Maria Mikołajczyk
epuap- /zspkluszkowce/SkrytkaESP








































