Uczniowie klas 0–3 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytanie na Polanie 2026”, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dzieci do sięgania po książki w nietypowych miejscach. Korzystając z pięknej pogody, uczniowie wyszli na szkolną polanę, gdzie czytali wybrane książki, słuchali ciekawych opowieści i dzielili się swoimi czytelniczymi zainteresowaniami.
Była to doskonała okazja do połączenia kontaktu z naturą z rozwijaniem pasji czytelniczych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w akcji!
Paulina Krzystoń
epuap- /zspkluszkowce/SkrytkaESP









































