24 czerwca okazał się dniem pracy i niespodzianek. 😊 Rozmawialiśmy o planach wakacyjnych, bezpiecznych zabawach, opróżnialiśmy nasze szufladki i zdejmowaliśmy prace plastyczne z tablic. 🎨✂️🏖️

Po pracy udaliśmy się na spacer, aby przypomnieć sobie, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. 🚶‍♀️🚶‍♂️🚦 Zakończyliśmy wędrówkę, zjadając pyszne lody. 🍦😋

Po powrocie do szkoły okazało się, że jesteśmy zaproszeni na lekcję biblioteczną do Gminnej Biblioteki Publicznej. 📚🏛️ Pani Justynka przywitała nas piosenką i tańcem. 🎶💃 Przygotowała dla nas zagadki, których rozwiązanie doprowadziło nas do skarbu, którym była szkatułka z muszelkami. 🐚🗝️✨

Pani bibliotekarka przeczytała nam bajkę o rodzinie Trawelów, która wybrała się na wyprawę nad morze. 🌊⛱️📖 Czuliśmy się, jak na wakacjach. ☀️😊

Ten dzień okazał się pracowity, smakowity i pełen niespodzianek. ❤️🎉🍦📚🌞

Jadwiga Świątkowska