26 maja uczniowie klas 2a i 2b byli na wycieczce w Zakopanem. 🚌 Rozpoczęli swoją wyprawę od pobytu w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie zapoznali się z historią TPN, poznali zwierzęta i rośliny Tatr oraz wzięli udział w warsztatach. 🌲🐻🌿 Na zakończenie sprawdzili wszystkie zdobyte wcześniej wiadomości w sali multimedialnej, grając w gry i rozwiązując wiele quizów oraz zadań. 🎮🧩

Po spożyciu posiłku dzieci udały się na spacer. 🚶‍♀️🚶‍♂️ Podziwiały Giewont i skocznie narciarskie. ⛰️⛷️ Dotarły do Mini ZOO, gdzie oprócz oglądania zwierząt miały możliwość zabawy na placu zabaw i zakupu pamiątek. 🦙🐐🎠🛍️

Wycieczka pozostanie na długo w pamięci drugoklasistów. 😊❤️📸

Jadwiga Świątkowska