🏰🍫 Dnia 16.06.2026 r. klasy 4 wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach robienia czekolady. 🍫😋
Następnie udaliśmy się na Rynek Główny, gdzie dowiedzieliśmy się ciekawostek na temat Wieży Mariackiej, Sukiennic oraz Ratusza. 🏛️⛪
Później poszliśmy w stronę Smoka Wawelskiego, gdzie uczniowie poznali legendę z nim związaną. 🐉
Następnie pojechaliśmy do Kopalni Soli w Wieliczce. ⛏️🧂 Podziwialiśmy słynne rzeźby i obrazy, zwiedzaliśmy muzeum, a przede wszystkim poznaliśmy pracę wykonywaną przez górników. 👷♂️
Była to bardzo ciekawa i pełna wrażeń wycieczka. 😊
Jolanta Kacwin
epuap- /zspkluszkowce/SkrytkaESP






































